Yang anda cari, ada disini, murah, berkualiti tinggi, puas !!

saya dah lama dah beli CD bina laman web yg sharul ni, memang betul antara yg bagus gak, sy mula2 pandai buat laman web menggunakan CD ini lah, sekarang ni alhamdulillah dah bole godek-godek sendiri dah, terima kasih weh....antara CD yang mengajar sy membina laman web sendiri,......

terima kasih Syawarna.... sungguhpun saya ada banyak terima SMS yang boleh dijadikan testimonial tetapi tidak saya letakkan (saya jenis tak suka meminta) tetapi anda menulisnya disini.... saya rasa gembira kerana ia juga turut membantu anda... :)

nak tau cd nie ajar semua cara nak buat laman web ker macam buat page ,
link link yang menghubungkan page tu cth cam laman web biasa kiter lihat ..
maaf saya tak der pengalaman buat web nie..:)

nak tau cd nie ajar semua cara nak buat laman web ker macam buat page ,
link link yang menghubungkan page tu cth cam laman web biasa kiter lihat ..
maaf saya tak der pengalaman buat web nie..:)
untuk design, link, code memang dia ajar semua... dari kosong hinggalah sebuah laman web yang sempurna... semua ada.... ini praktikel ditunjukkan secara live sebab video... macam toton dokumentari...

untuk newbie product ini amat mudah mengejar anda.... berdasarkan feedback yang kami dapat, pembeli newbie amat berpuas hati....

betul tu, sy dulu memang jahil sungguh bab web ni, tp skrg alhamdulillah dah dpt buat web dah ( dah 3 web pun tp lunch baru 2) semuanya bermula dgn CD ni, terima kasih buat Shahrul ni, Hasilnya skrg sy dah dpt keluar produk utk membantu sesape nak buat web terutamanya Newbie (hari ni lunch utk warga WangCyber), alhamdulillah semua itu tercetus hasil dr CD bina web ni.

Sy kata bagus tu sb kita bole melihat cara buat, kemdian mendengar suara merdu (suara betul kau ke, Sharul?) :) , dan sekaligus mempraktikkannya........bg Newbie atau yg tak pandai langsung buat web ni mmg bagus le......ni testimoni sukerele ni.....

eheh tak perasan ada reply... tq syawarna... tu suara saya le tu.... senang hati saya jika usaha saya tu memberi makna kepada mereka yang beli... tq :D

kadang2 bagus jika kita belajar membina laman web sendiri, selain menjimatkan, pengetahuan tersebut merupakan pengelaman mengisi kekosongan diri kita :D