Sudah Tahun 2013 - WangCyber Perlu Berubah

Assalamualaikum. Saban hari saya rasa IM sudah kurang bersosial di laman forum. Mereka kini lebih banyak aktif di Facebook.

Tapi saya dapatkan rasakan, lama kelamaan Facebook & Twitter menjadi satu rutin harian dan semakain lama ia sedikit membosankan. Disitulah saya mula rasa yang laman forum seperti WangCyber dan lain-lain masih relevan.

Saya kerap kali ke WangCyber sekurang-kurang 1 kali sehari dan saya suka bahagian Motivasi & Inspirasi.

Tapi ada satu perkara yang saya sangat memberi harapan kepada WC. Iaitu perubahan teknologi sistem yang digunakan. Saya mencadangkan agar WC diupgrade ke versi terkini VBulletin. Saya lihat layout VB terbaru lebih cantik dan mesra pengguna.

Antara masalah lain yang saya dapat lihat adalah ruangan iklan di bahagian kiri. User boleh hide iklan. Saya rasa ia merugikan pengiklan.

Ni cadangan je. Bagi cadangan sebab saya suka WC sejak dulu hingga kini.

Cadangan Layout:
- Simple dan user friendly

Terima kasih atas cadangan tuan..
memang ada perancangan untuk upgrade ke versi baru, cuma ditangguhkan sementara kerana versi baru vbelletin5 masih belum betul-betul matang dan stabil.
Tambahan banyak plugin yang tidak berfungsi nanti kerana tidak compatible.
Jadi, pihak saya hold dahulu perkara ini.

Insyallah, memang akan ada perubahan yang besar pada wangcyber menjelang tahun 2014 nanti.
Insyallah.. doa-doakan... :)

Cadangan yang bagus dari bro Sapikk..

Saya ingin mengambil kesempatan di sini untuk mengucapkan jutaan terima kasih kepada orang-orang 'belakang tabir' WC yang bekerja keras siang malam demi memastikan ilmu-ilmu pemasaran internet dapat dikongsi dan menyediakan satu platform buat peniaga-peniaga online bagi mempromosikan produk mereka di sini.

p.s: Sejujurnya,laman inilah yang telah banyak membantu saya..Daripada ZERO kini dah boleh merangkak sikit-sikit..Thanks WC! WC Roccckkkss!

Ikhlas,
Khairi Hafizi
www.panduanresume.com

wpe

Senior
memang ada perancangan untuk upgrade ke versi baru, cuma ditangguhkan sementara kerana versi baru vbelletin5 masih belum betul-betul matang dan stabil.

Insyallah, memang akan ada perubahan yang besar pada wangcyber menjelang tahun 2014 nanti.
Saya menyokong penuh agenda ini.
Terima kasih tuan

Assalamualaikum. Saban hari saya rasa IM sudah kurang bersosial di laman forum. Mereka kini lebih banyak aktif di Facebook.

Tapi saya dapatkan rasakan, lama kelamaan Facebook & Twitter menjadi satu rutin harian dan semakain lama ia sedikit membosankan. Disitulah saya mula rasa yang laman forum seperti WangCyber dan lain-lain masih relevan.

Saya kerap kali ke WangCyber sekurang-kurang 1 kali sehari dan saya suka bahagian Motivasi & Inspirasi.

Tapi ada satu perkara yang saya sangat memberi harapan kepada WC. Iaitu perubahan teknologi sistem yang digunakan. Saya mencadangkan agar WC diupgrade ke versi terkini VBulletin. Saya lihat layout VB terbaru lebih cantik dan mesra pengguna.

Antara masalah lain yang saya dapat lihat adalah ruangan iklan di bahagian kiri. User boleh hide iklan. Saya rasa ia merugikan pengiklan.

Ni cadangan je. Bagi cadangan sebab saya suka WC sejak dulu hingga kini.

Cadangan Layout:
- Simple dan user friendly
yg di highlight kan tu.. saya sgt2 bersetuju..
kesian para pengIKLAN..

Aminnnnnnnnnnnnnnnnn.. :)

2 bulan lgi akan masuk tahun 2014

wangcyber tetap menjadi sumber rujukan biz internet ku .. :D

Yap,apa-apa masalah IM,akhir sekali saya akan rujuk pada wc..Banyak ilmu saya dapat dari wc..cadangan yang baik bro..Hidup WC!huhu

Saya juga sudah jarang berforum, tapi kadang-kadang rindu nak jenguk-jenguk. Otai-otai IM yang senior pun dah lama tak aktif di sini. Kebanyakan IM yang berjaya di luar sana dilahirkan di sini. Moga wangcyber terus berjaya melahirkan IM yang bagus-bagus

Tarikh hari ini 14/01/2016 .....harap semua yang berada di sini sejak dulu telah pun maju, lebih baik dari tahun 2013. Kalau tak berubah atau semakin teruk, sesuatu mesti dilakukan!