Saya mahu ship barang dari US ke Malaysia

salam geng2 ebay,

saya mahu beli barang dari US tp merchant yg sy beli tue hanya ship within US sahaja, saya takder kawan belajar/kerja di sana utk dijadikan transit.

macam mana saya mahu shipkan juga barang tue ke Malaysia yerr?

Ada tak courier US atau international yang boleh jadik transit dan courier tue ada servis hantar ke Malaysia?

Merchant>pejabat courier di US>hantar ke Msia

Macam mana pula dgn harganya?

P/S : Saya minta maaf kalau thread seumpama ini sudah ada, sy dah tgk2 thread yg berkaitan dan banyak yg berkisar pd dropship. Kalau sudah ada mod boleh tutup thread nie dan directkan ke thread berkenaan. Tq...

thanx bro for the info, actually dulu2 mmg sy ada pakai servis geng2 lowyat tue

alkisahnya suatu hari sy sudah kena 'titik'. Tue yg serik dah :mad:

Sy mencari servis dari courier ataupun third party yg mmg reliable ada company yg sah, kalau boleh laar, kalau takder juga sy cuba gunalah geng lowyat yg reliable

thanx bro for the info, actually dulu2 mmg sy ada pakai servis geng2 lowyat tue

alkisahnya suatu hari sy sudah kena 'titik'. Tue yg serik dah :mad:

Sy mencari servis dari courier ataupun third party yg mmg reliable ada company yg sah, kalau boleh laar, kalau takder juga sy cuba gunalah geng lowyat yg reliable
cuba taip kt google mail forwarding...:rolleyes:

cuba tgk betul2. adakah provider nie sediakan servis hantar segala mail kita ke malaysia? atau sekadar alamat sahaja. akau penah guna sekali dulu. tapi mmg bayarla. kelebihan dia, apa2 sahaja surat yang sampai akan di hantar kepada kita.

salam geng2 ebay,

saya mahu beli barang dari US tp merchant yg sy beli tue hanya ship within US sahaja, saya takder kawan belajar/kerja di sana utk dijadikan transit.

macam mana saya mahu shipkan juga barang tue ke Malaysia yerr?

Ada tak courier US atau international yang boleh jadik transit dan courier tue ada servis hantar ke Malaysia?

Merchant>pejabat courier di US>hantar ke Msia

Macam mana pula dgn harganya?

P/S : Saya minta maaf kalau thread seumpama ini sudah ada, sy dah tgk2 thread yg berkaitan dan banyak yg berkisar pd dropship. Kalau sudah ada mod boleh tutup thread nie dan directkan ke thread berkenaan. Tq...

Cuba mengunakan viabox. pantas.murah dan mudah.