RM15K Sebulan Dengan Google Adsense

Haz Issac

freshman
Salam semua warga Wangcyber.. agak lama tak aktif dalam forum ni disebabkan teramat busy dengan buat duit.. hehe

dekat sini saya bukanlah nak menunjuk tapi sekadar berkongsi pengalaman menjana income dengan Google Adsense.. sebelum ini saya memang tak terfikir akan jana income dengan adsense.. dulu disebabkan teramat sangat untuk buat duit dengan adsense, saya sudah cuba pelbagai cara untuk mendapatkan akaun adsense termasuklah tempah akaun adsense disini dengan beberapa TT yang offer boleh mendapatkan google adsense fully approved..

ternyata 3 akaun yang ditempah tak sampai seminggu sudahpun disable oleh google team.. bermula dari situ, patah hati ini nak merasa income dari adsense sebab saya teramat sakit hati dan pedih melihat otai-otai lain yang dah lama merasa income dari adsense di sini.. bila mereka share je statement, lihat income yang mereka dapat, dalam hatiku berkata "sakit pula hati kiter ni" (dialog yana shamsuddin dalam Wawa Semput) hehehe..

tapi saya tak berputus asa.. saya create sendiri akaun menggunakan cara yang "murni" dengan berpenat lelah memikirkan idea apa untuk buat content jadi unik dan diterima oleh google akhirnya berbaloi.. hanya seminggu sahaja berperah otak.. selepas itu apply dan tak sampai 2 hari dah approved.. alhamdulillah..

dan hasilnya bulan lepas sudah pun saya ambil duit itu.. bayangkan tebalnya 15k not RM50 macammana? amik dekat western union sg wang lagi yang banyak umat di sana.. cuak ke tak? opkos la.. hehehe

Bukti income pertama dari Adsense dan menunggu cash out kedua hujung bulan ini.. hehe :)

Last Month :

UPDATED!! GRAB PELUANG ANDA SEKARANG!!

Setelah hampir setahun, kini saya akan share bagaimana saya buat duit dengan Adsense ini. Saya akan JUAL ilmu yang simple saya gunakan ini kepada rakan-rakan wangcyber yang berminat nak tahu.

Bagaimana saya jana http://i.imgur.com/sWVauYf.png RM1000-RM2000 sehari dengan google adsense cukup senang. Bagi mereka yang beli PAKEJ yang saya JUAL, saya hanya perlukan url website dan akan teliti dari segi segala aspek termasuk SEO, Template, Traffic dan Keywords.

Jika ada yang perlu diperbaiki saya akan suggestkan anda apa yang perlu dibuat dan langkah seterusnya. Perlu diINGAT, jika anda ingin merasa RM500-RM2000 SEHARI, anda tidak perlu TAKUT untuk keluarkan duit kerana HASILNYA amat LUMAYAN!! Itu lumrah dunia.. hukum alam.. what you give, you get back!

UPDATED!! SAYA AKAN AJARKAN ANDA BAGAIMANA UNTUK DAPATKAN ADSENSE MELALUI YOUTUBE DAN MONETIZED.

APA LAGI?

1)Saya akan ajarkan anda dari mana untuk dapatkan video untuk monetized.
2)Saya akan ajarkan anda bagaimana untuk dapatkan traffic 1000 sehari.
3)Saya akan ajarkan anda di mana patut anda viralkan video anda.

dan banyak lagi.. GRAB PELUANG ANDA SEKARANG..

HARGA PROMOSI PAKEJ INI BERSERTA YOUTUBE PAKEJ HANYALAH RM229!!.

Hanya 20 orang sahaja untuk harga pakej RM229!! Selepas itu harga akan dinaikkan ke rm499 dan harga asal rm699!!

Personal Coaching tiada tempoh masa, saya akan guide sampai anda merasa income pertama dari ADSENSE!!

Tarikh Promosi ini akan ditutup pada : 23/7/2014!!

Jika anda berminat nak belajar dan berjaya, sila QUOTE dan REPLY SAYA NAK RM500 SEHARI!!

Saya akan inbox anda dengan lebih details.

##SLOT LIMITED! TERHAD! PAKEJ PROMOSI MURAH BAKAL TAMAT##
$$ REMBAT SLOT TERAKHIR ANDA SEBELUM KEHABISAN$$

Selepas raya ini, insyaallah, saya akan lancarkan cara baru menjana income melalui APPS Android & iOs!

Cara ini sangatlah senang untuk boost income. Bagi yang ambil pakej Coaching ini dengan saya, akan dapat special diskaun untuk "Pakej Belajar Buat Apps Android & iOs Sendiri"

Ingat, pakej ini saya buka secara terhad sahaja kerana untuk belajar Apps Android & iOs memerlukan masa untuk memahami. Ada yang senang dan ada yang susah, tapi tak apa, boleh belajar.

Pakej RM229 tinggal beberapa slot sahaja lagi sebelum harga naik ke RM449 dan RM699!!

JOM KUMPUL DUIT RAYA SEKARANG!!

Attachments

20.3 KB · Views: 2,090
    8.6 KB · Views: 2,067
Last edited:

remaja masa kini

freshman
power giler seyh..tahniah bro.. hebat.. :)

Haz Issac

freshman
saya dulu pernah gak main tp kena ban 2 mggu sebelum cashout sedih sgt. Dalam tu ader dekat USD2000.

kena la pandai jaga.. sy kekdg letak code dia 15hari lepas tu keluarkan balik dari blog dalam seminggu and then masukkan balik lepas tu.. kalau cam ada tak kena, keluarkan je code dia.. kalau rasa dah ok, masukkan balik.. camtu je sy jaga.. :)

Haz Issac

freshman
power giler seyh..tahniah bro.. hebat.. :)

tak sehebat otai2 dan sifu adsense lelain.. ada lagi yang silent person yang sedang baca threaded ni jana lebih dari yang sy dapat.. hehehe

papepun alhamdulillah.. jom sama2 buat duit.. hehe \:-/

namingwho

Senior
peningkatan drastic bulan ke bulan, cmna bro drive traffic?

the zul

freshman
kena la pandai jaga.. sy kekdg letak code dia 15hari lepas tu keluarkan balik dari blog dalam seminggu and then masukkan balik lepas tu.. kalau cam ada tak kena, keluarkan je code dia.. kalau rasa dah ok, masukkan balik.. camtu je sy jaga.. :)

ooo bro pakai SX ek :D ok la tu. mungkin masa tu saya gelojoh sgt sampai seduce rate saya letak tinggi. skrg rasa mcm nak main balik tp gitu lar hmmm :( trauma. need motivation back

zall

Senior
sekali kena ban account, nak apply new account mmg cam mintak sedekah...

sudir man

Senior
power ni,gune skrip ape bro? :)
kawan sye pon ade jgak gune skrip,1 hari lebih 500usd,tp x tau lpas cashout x die, :D