Rebet untuk Market Samurai.

razorz18

Super Senior
Salam dan Selamat Sejahtera

Kepada sesiapa yang dah lama dalam Internet Marketing ni mesti tau benda antara mula2 lagi belajar adalah Keyword Research. Sinonim dengan Keyword Research tool adalah software Market Samurai. Di sini saya nak offer kepada sesiapa yang beli dari link Affiliate saya: Market Samurai akan dapat rebet RM100.

Paling penting kena follow instruction saya ni:
1. Clear cookie browser anda dari mula2 (*** Penting MAX)
2. Guna email yang tidak pernah amik trial dengan software Market Samurai. Kalu pernah, sila gunakan email yang baru. Saya recommend guna email yang baru khas untuk Market Samurai(*** Penting MAX)
3. Selepas pembelian, sila forward email dari paypal tue ke email ini: affiliate@timelimitedoffer.co
4. PM Saya di sini. :)

REBET akan diberi dalam tempoh 48-72 jam dari pembelian di sahkan.

Tawaran ini bagi sesiapa yang serious sahaja nak buat bisnes online. Kalu setakat nak cuba.. boleh amik trial dahulu. Kalu tak minat tak perlu beli. TRIAL link

T&S: Saya berhak menolak sebarang pembayaran yang meragukan dan semata-mata untuk dapat rebet. Hanya yang dah dapat kredibility di WC akan diambil kira dan bagi newbie, pembayaran akan lewat selepas trial siap dan 30 hari dari pembelian. TIADA PAKSAAN Dalam ni. TQ