Program Google Adsense

san236

freshman
tak retila camna nak wat google adsense ni..awl2 haritu ade gak try..tp kena reject..tak kena teknik agaknye..hehe:D

wahh share malaysia!! itu awak punye pendapatan dari google adsense ker?? waa banyaknye!!!
ya tuan dream3r itu pendapatan saya bulan lepas. Alhamdulilah klerana jumlah tu memang logik dihasilkan.

Sebenarnya ada lebih ramai masta2 yang lagi tinggi pendapatan mereka.. tapi mereka bukan forumer WC.. tuan boleh melihat mereka diforum sebelah. Mereka dah level otai dan ada juga tak salah saya yang boleh mampu push sehingga $10K usd... jemput ke kapal sebelah Insya Allah.

Ada sesiapa yg ambil upah apply adsense? Jikalau ade, PM saye ok,
Kesian kat member dah 5 bulan sampai ke hari ni apply secara serius pun masih xlepas2...

Mmg ssh ke nak apply sekarang? Dah 5, 6 blog dia create, mmg penuh dgn informasi design pun cantik, tp xlepas jgk,
heran betul...aku sendiri pun heran camne akunye bleh lepas dulu, muehehee

Saya dah ada akaun adsense dah 7 tahun tapi sampai skrg baru ada $10.00 lebih jer.. apa saya nak buat dengan akaun ni yer..?

Saya dah ada akaun adsense dah 7 tahun tapi sampai skrg baru ada $10.00 lebih jer.. apa saya nak buat dengan akaun ni yer..?
promote dan promote.. dalam akaun saya baru cecah $2.20 tp kerana promosi, dah semakin bertambah. teruskan promosi anda tanpa henti...