Pakar Buat Blog Dot Com Dilancarkan

Joined
Feb 10, 2009
Messages
13,730
Likes
1
Points
38
Offline
#1
Jadi imabiz sekarang membuka service baru dengan harga baru tetapi kualiti blog yang dihasilkan sama pro


Beberapa Pakej Di PakarBuatBlog.Com


Pakej Promosi A (domain n hosting anda kene sediakan) - RM 400

Pakej Promosi B (Percuma Domain n Hosting Selama Setahun) - RM 475

Pakej Promosi C (Percuma Domain n Hosting Selama Setahun + Promosi Laman Web selepas siap) - RM 550

Jadi imabiz menjemput anda menjenguk laman web perkhidmatan baru imabiz nie...

PakarBuatBlog.Com


Jika yang berminat bolehlah melakukan tempahan dan terima kasih di atas sokongan anda...

Dengan sokongan anda semualah imabiz masih bertahan sehingga hari ini... terima kasih semua....

Emel - kedaicyber at yahoo.com
fb - facebook.com/imabiz

Portfolio Kerja Yang Telah Siap :

1. Blog Imabiz - http://imabiz.info

2. Hairul.Com - http://hairul.com

3. FaizulNoor.Com - http://faizulnoor.com

4. Dominasi Blog - http://www.dominasiblog.com/

5. Best On9 Tvs - http://beston9tvs.com/

6. NizamSaad.Com - http://nizamsaad.com

7. SaifulAzwan.Com - http://saifulazwan.com

8. Hikmah Solution - http://hikmahsolution.com

9. Arena BolaSepak - http://arenabolasepak.com

10. Motivasi Dan Perniagaan - http://alihanafiah.com

11. MdNasruddin.Com - http://mdnasruddin.com

12. Blog Mzariff - http://mzariff.com

13. azianhasan - http://azianhasan.com

14. MarchantiaZ Dot Com - http://marchantiaz.com/

15. Media Elite - http://www.mediaelite.com.my/

16. K-Link Shop - http://k-linkshop.com ( blogshop )

17. NuyunBiz - http://nuyunbiz.com/ ( blogshop )

18. CoshareBiz - http://coshare.biz/

19. JantanPower.Biz - http://jantanpower.biz/ (blogshop)

20. JuzLooq - http://www.juzlooq.com/blog/

21. SRPPost – http://www.srppost.com/

22. BlogAmazon – http://www.pakarbuatblog.com/BlogAmazon/
23. MinisiteWp – http://www.pakarbuatblog.com/MinisiteWP/
24. PureCosmeticsTips – http://purecosmeticstips.com (BlogAmazon + Clickbank)
25. LuarNegara.Com - http://www.luarnegara.com/blog/
26. Fariq Fazle - http://www.fariqfazle.com/
27. Butik Pengantin Zai - http://www.butikpengantinzai.com
28. Satria Neo Club Team ( Portal SMF ) - http://www.satrianeoclub.my/
29. Promosi Mee Bandung (Minisite WordPress) - http://promosi.meebandungbp.com/
30. EniFatah.Com - http://enifatah.com/
31. Resepi Emak - http://resepiemak.com
32. Blog HFMohd - http://www.hfmohd.com/
33. Informasi4u - http://informasi4u.com/
34. VisionCareOptometry - http://www.visioncare-optometry.com/
35. GempakCyber - http://www.gempakcyber.com/
36. Jus Delima Asli – http://www.jusdelimaasli.com
37. OhEmas.Com - http://www.ohemas.com
38. Penapis Air The All New Rx-Water - http://www.penapisrx-water.com/
39. Usahawan Jike BioTech Group - http://www.jikebiotechgroup.com/
40. KedaiEmas2u - http://www.kedaiemas2u.com/
41. BabyKawaiiStore - http://babykawaiistore.com/
42. RilekSantai - http://www.rileksantai.com/
43. FtsFuelSaver - http://www.fpsfuelsaver.com/
44. MyAudioCar - http://myaudiocar.com/
45. SMK Seksyen 4 - http://www.smks4kd.net/
46. Info Takafulink - http://www.infotakafulink.com/
47. MudahJual.Com - http://www.mudahjual.com/
48. Gallery Muslimah - http://www.gallerymuslimah.com/
49. NewImageBiz - http://www.newimagebiz.com/
50. Kaira Tisha Hijab - http://www.kairatishahijab.com/
51. RefererX Mini - http://refererx-mini.com/
52. Perunding Pelaburan Emas & Perak - http://www.gsr.alwiadam.com/
53. Fiza Ink - http://www.fizaink.com.my/
54. Mildaz.com - http://www.mildaz.com/
55. Emas Public Gold - http://emaspublicgold2.com/
56. Blog Persediaan Perkahwinan - http://persediaanperkahwinan.com/blog/
57. SlimFastDiet2.Com - http://slimfastdiet2.com/
58. LelakiPerempuan.Com - http://lelakiperempuan.com/
59. Adstevia.Com - http://adstevia.com
60. Maa Takaful 4U - http://www.maatakaful4u.com/
61. Mesin-Terapi - http://mesin-terapi.com
62. MyPinjamanPeribadi - http://mypinjamanperibadi.com/
63. K-Line Logistics Malaysia - http://my.klinelogistics.com/
64. ZaifaaCollection - http://www.zaifaacollections.com/
65. Laman Siswa - http://www.lamansiswa.com/
66. Bicara Saudagar - http://www.bicarasaudagar.com/
67. Isuzu2u - http://www.isuzu2u.com/
68. Nasuha - http://www.nasuha.net
69. James Crow 84 Biz - http://www.jamescrow84.com/
70. Really Ori Shoppe - http://www.reallyorishoppe.com/
71. Adriena Health Beauty - http://adriena-health-beauty.com/
72. Free Top Apps - http://www.freetopapp.com/
73. Separa Perubatan - http://separaperubatan.com/
74. eShopBiz - http://www.eshopbiz4u.com/
75. ReallyOriShoppe - http://www.reallyorishoppe.com/
76. Haliza B0utique - hasil kerja terkini - http://www.halizaboutique.com/
Testimonial
 
Last edited:
Joined
Dec 22, 2006
Messages
1,387
Likes
0
Points
36
Offline
#4
tahniah imabiz...pakarblog dah muncul tu..nanti ada nak edit theme, saya calling2 lagi :)
 
Joined
Feb 10, 2009
Messages
13,730
Likes
1
Points
38
Offline
#11
Joined
Feb 10, 2009
Messages
13,730
Likes
1
Points
38
Offline
#16
ade yang nak berikan cadangan atau komen tentang Blog Amazon nie..??? meh2...
 
Joined
Feb 10, 2009
Messages
13,730
Likes
1
Points
38
Offline
#18
Pakej MinisiteWP pula akan dilancarkan - ade beberapa theme yang boleh dipilih... Dalam pakej nie imabiz akan buat

1. Install Wordpress terkini

2. Install Theme Minisite

3. Edit Tajuk Header

4. Edit Footer

5. Masukkan Ayat Jualan / Testimoni / OptinForm ( Ayat Customer sediakan )

6. Buat Download Page Berserta Sekuriti ( bila klik je page download tue kene masuk password macam nak masuk wp-admin)

Harga cadangan RM 150

Affiliate masih dalam kajian lagi kalau ok akan ade pakej lain lak siap affiliate system

so.. mudah untuk edit ayat jualan.. masuk je wp-admin dan edit di post...

Sample MinisiteWP- http://www.pakarbuatblog.com/MinisiteWP/

p/s : minisite sample nie belum siap sepenuhnya... nanti dah siap akan ade pilihan theme yang anda boleh pilih dan sample page download... mungkin hari rabu nie siap.... so.. boleh berikan cadangan atau komen atau sape2 yang berminat...??
 
Top