Minta Pertolongan kawan-kawan Semua

uzairubiah

Newbie
Saya telahpun membuat pelabagai ******** kewangan untuk memulakan business sendiri tetapi tiada satupun yang berjaya setakat ini.

Saya ingin meminta tolong sekiranya ada diantara anda yang pernah membuat ******** untuk memberikan saya sample kertas kerja yang pernah anda gunakan untuk mendapat ******** tersebut.

Segala pertolongan dan usaha anda,saya ucapkan terima kasih.

uzairubiah

Newbie
saya dahpun daftar perniagaan ni 6 bulan yang lalu.Dan bisnes ini berjalan seperti biasa.Maksud saya, saya inginkan contoh kertas kerja untuk membuat ******** sebagai reference atas kertas kerja saya sebelum-sebelum ini.

uzairubiah

Newbie
Link yang anda berikan tue,saya dahpun pergi ke proses saringan 24 october lalu..

CekDet

Newbie
saya dahpun daftar perniagaan ni 6 bulan yang lalu.Dan bisnes ini berjalan seperti biasa.Maksud saya, saya inginkan contoh kertas kerja untuk membuat ******** sebagai reference atas kertas kerja saya sebelum-sebelum ini.

maksud awak paper work nak mohon ******** bank ke??
sllu bila kita nak mohon ******** bank kita kena ada RP (Rancangan Perniagaan)..

uzairubiah

Newbie
ye, paper work untuk membuat ******** bank. Saya dah ada pun sebenarnya, cuma nak tengok contoh dan reference yang lain