mencari sesapa yg boleh buat website autodownline (utk laman web mlm)

+kool+

freshman
salam semua.. ak nk cari sesapa yg ley wat cam website autodownline.. kiranya 3rd party website utk program mlm.. pm ak quotation price korang ek.. tgh survey dulu nih.. kalo yg still tk faham ley gak pm ak and ak akan bagi contoh web..

website autodownline utk mlm?

kira macam forced matrix ar, nak berapa berapa x berapa?

sajer tanyer

Cuba tengok laman web jaguhinternet, kalau tak silap, laman web tersebut sediakan servis setup web berunsur MLM...

u kan partner KA brader kool? cube tanya kat dia. Mungkin dia boleh bantu. Dia banyak rakan website development ni.

fms

freshman
salam semua.. ak nk cari sesapa yg ley wat cam website autodownline.. kiranya 3rd party website utk program mlm.. pm ak quotation price korang ek.. tgh survey dulu nih.. kalo yg still tk faham ley gak pm ak and ak akan bagi contoh web..
bole tgk kat cni..

website-autodownline.blogspot.com

uihh... syuk... ko pun nak rembat project nieh? huhuhuh... kan ke ko dah ade MLM cunmeletopgilewoooowwwpalinglumayan!!

2009 punye thread bai hehe.. :D
btw kalau nk web skim2 cmni aku taw sape pro..
ade sorang mamat nama gandaduit user dari CG

aku pun tak tau macam mane aku bleh reply topik yang dah basi nieh.. hue hue hue... yang buat aku reply pasal si syuk aka playmaker sebab dia tengah mengusahakan plan yang sangat menarik.... dan dah run 2 bulan dan dah ada 300 lebih pembeli.