macam mana nak bayar fee ebay?

Salam kawan2..boleh tak sesape ajar aku step by step? mcm ne ek,aku nk byr ebay fee guna debit card maybank nie..huhu~ :(

oh dah boleh pakai ye sekarang maybank kad debit ke namanya... nak apply jugak lah.

dkitos

freshman
bro maizul -
thread tu dah lama. 2009 lg..skrg MBB debit kad dah boleh guna utk eBay + pp.

bro the great -
1.log in eBay malaysia.
2.ke my eBay.
3.cr menu account (klick)
4.cr one time payment (click)
5.akhir sekali, isikan detail dan buat bayaran.
dah blh guna ke?nak verified akaun ebay, blh x?sbb saya cuba utk verified akaun ebay saya guna maybank debit card-card ceri tu- tp x blh...katanya not valid

dkitos

freshman
dkitos tak pasti boleh guna ke idak kad tersebut...
x pasti ye en maizul.com...terima kasih, kad debit CIMB bank...blh x?card cimb bank yang baru tu...kad ATM?

ada sesiapa pernah guna untuk verified ebay?ataupun paypal ke

x pasti ye en maizul.com...terima kasih, kad debit CIMB bank...blh x?card cimb bank yang baru tu...kad ATM?

ada sesiapa pernah guna untuk verified ebay?ataupun paypal ke
cimb cam tak boleh jerk bro..unless kad yg lama dulu tu..skang DC cimb tak boleh verify pp tp kalau nak bayo ebay fees tu mungkin boleh. :)

dkitos

freshman
cimb cam tak boleh jerk bro..unless kad yg lama dulu tu..skang DC cimb tak boleh verify pp tp kalau nak bayo ebay fees tu mungkin boleh. :)
yeke?saya ada cuba tuk verifed akaun ebay saya guna cimb bank kat ATM dorg yang warna merah tu...x blh...huhu...if maybank ceri card tu...blh x?

Maybank boleh jerk kalau kita dah register untuk transaksi online..den biasa pakai public bank jerk bayo fees huh...

dkitos

freshman
bro contact jek CS huh...last time dulu diaorg siap bg pamplet huh camne nak register..tak simpan lah plak..hehehehe
dah tepon gak...tp still x blh guna kat...ebay kata card not valid...huhu, guna untuk benda lain, blh lak

Nakia

freshman
Paling mudah buka akaun paypal dan buat payment melalui paypal sebab paypal ebay yang punya.