kisah seram saka

Pada mulanye saya tk pernah mnyedari yg saya nie benar2 ada saka keturunan..
Ya saka keturunan..peristiwa ini terjadi pada tahun 2014..ketika itu saya dapat merasakan ada yg memerhati kan saya..sejak dari itu apabila saya tido bdn saya bagaikan di tindih benda berat".setiap mlm saya akan bermimpi jatuh dari tempat yg teramat tingi..dan pada satu hari ketika saya sedang bersama ank2 saya diruang tamu saya pernah nmpk kelibat yg menyerupai haiwan yg berbulu besar...

Dan utk pengetahuan pembaca acap kali saya berubat saya selalu terdengar ada suara yg garau yg kurang butir bicara yg saya sendiri pun tk tahu apakah itu..
Benda itu mminta saya utk mnjadi tuan nye..dan mahu saya mnjaga nye..namun sy ingin mmbuang nye kerana saya tidak percaya pada jin dan syaitan.apabila saya ingin mnunaikan solat ada yg mmbisik di telinga saya agar tidak solat..sy tepis saya kuatkan diri utk mnunaikan solat..adakah saka keturunan ini terus mnghantui diri saya..saya tknk semua nie dan kenapa saya dipilih..utk pengetahuan pmbaca.ank saya pernah nmpk saya di ruang tamu.ketika itu sy yg sbenar nye sedang tido..dan ank saya telah menegor saya"(mak kenapa tk tido lg)lalu bnda yg disangka saya itu telah berubah wajah muka berulat rambut panjang dan bertaring memandang tepat ke arah ank saya dengan pandangan mata yg amat tajam..ank saya dngan tibe2 bngun nk berlari kedalam bilik.dan memangil saya utk tunjuk kan apa yg terjadi.malangnye benda itu telah terlebih dulu gaib dari pandangan mata...selepas kejadian itu ank sy telah demam berhari2..

Puas saya ikthiar utk cari jln penyelesaian...dan pada tahun lpas saya telah nekad utk buang saka keturunan itu..pada 31hb ogos pada masa itu aku telah berubat dngan seorang ustaz..cara perubatan nye mmbuang saka ini kedalam botol.dan aku bersama suami telah setuju...
Selepas saya dimandikan cara perubatannye rahsia(dimandikan dngan pmbntu perempuan) selepas dimandikan dada ku terasa berdebar2 dan aku dngar bnda tu kmbali pada tubuh ku.ustaz yg merawatku berinterasi dngan bnda itu...saya cuma dengar saja perbualan antara mereka.sehinga la saya begitu lemah dan pengsan
Apabila saya sedar..saka keturunan yg mnghantui hidup saya telah dimasukkan kedalam botol utk dibuang kesungai semenjak dari itu

Aku tidak lagi mngalami mimpi yg pelik2 lg..alhmdulilah.hidup ku aman damai setelah berubat...sekian ini ada la yg pernah terjadi dlm hidup ku.tq admin.