[Jangan percaya coaching youtube dari rashvin ] tanpa melihat case study saya

rawi

freshman
Salam Perkenalan Buat Warga Ahli Forum,

:DJust nak sharing sikit mengenai pengalaman Sesi bersama RASHVIN berkaitan COACHING YOUTUBE menjana income pasif USD setiap bulan daripada youtube.

:D:DApa yang saya dapat daripada pelaburan yang rm XXX.XX yang sepatutnya saya laburkan kepada ASB, tapi bulan itu saya berminat dengan offer belajar dari Coaching Rashvin itu menjana income USD youtube. Selepas sesi Coaching dari Rashvin saya rasa sangat berbaloi kerana ...

1. Dia mengajar Teknik Mudah untuk Fahami dengan Nota yang padat "step by step" di sediakan.
2. Approach dari Rashvin iaitu Coaching 1 to 1.
3. Support anytime jika tak faham lagi Rash akan ajar sampai faham punya .. ;)
4. Rash Sentiasa memberikan pandangan dengan setiap pergerakan permulaan channel yang saya create dan dari segi idea saya.
5. Group Khas yang di wujudkan oleh Rash bagus juga.
6. Kepada you all yang paling susah nak dapat akaun adsense, dengan teknik ini pasti anda lulus dengan mudah.
7. Payment dari youtube adsense lagi banyak saya dapat daripada saya buat contain adsense.

Secara Keseluruhan apa yang saya dapat, saya puas hati kerana sebagai orang yang bergiat dalam bidang training, jika ingin mendapatkan khidmat dari orang yang professional dan berpengalaman untuk Sesi Coaching agak mahal juga. Tapi peluang yang Rash berikan ni saya tidak akan lepaskan.

Kenapa saya rasa berbaloi ?

Kerana ......

Sila lihat Salah satu Graf Youtube Channel saya huhu .. :>[Niat ingin berkongsi sahaja]:>

View attachment Screenshot 2015-02-19 23.49.24.jpg
Start bukak youtube channel pertengahan bulan 12 / 2014
Update 19/2/2015

Graf di atas merupakan hasil usaha saya mengaplikasikan Teknik dari Sesi Coaching Rashvin + Ilmu sendiri(RND)= Traffik

Apa yang saya nak bagi tahu sakarang di mana teknik Youtube SEO dari Tuan Rashvin power juga..

Teknik ini sesuai untuk bukan sahaja sesuai untuk menjana income USD tetapi juga anda boleh memperomosikan produk sendiri. Apa pon kene kreatif la .. :p

Ok la di sebabkan saya happy dengan Usaha Rashvin menyebarkan teknik ini..

Saya OFFER BONUS RM 1000++ kepada sesiapa yang berminat nak dengan offer dari Rash. Sila layari http://joinsini.com/
untuk dapatkan maklumat BONUS

Atau

KLIK Link Di Bawah​
untuk dapatkan khidmat Youtube Coaching

Selepas sudah membuat pembayaran dari banner di atas, sila emailkan maklumat pembayaran anda ke admin@mrniaga.com.

Berminat dengan OFFER saya ?

Pelaburan anda sekarang ini sangat berbaloi dengan membeli dari Link Affiliate saya..

Jangan LUPA jika anda berminat untuk offer ini sila Layari WWW.Joinsini.COM

Itu sahaja riview ikhlas daripada Student Rash... dengan niat ingin berkongsi peluang...

Thanks kepada yang sudi membaca review ini..

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Terbaik aa bro! Tahniah sebab telah buat coaching youtube adsense dengan tuan rash.

Kalo tuan tak keberatan, harap bleh share earnings reports utk bakor lagi offer tuan nie.. :)

Semoga tuan berjaya dalam youtube adsense!