[ HOT !!! WTB ] Budget Bawah RM300 (Ciput Kan) Upah Buat Shopping Cart + grapik

KMZack

Newbie
Salam/hi

Saya perlukan webmaster atau pereka laman web untuk membuat Shoping Cart. Actually Mat Salleh sedia membuat website untuk saya dengan KOS $150 - setelah tolak Kos Untuk SEO.

So saya perlukan Orang Malaysia yang boleh buat shopping cart untuk saya pada kos RM300 atau kalau murah lagi. LAgi lah saya suka.

Shopping cart saya ni simple aje sebenarnye. Cuma nak nampak "World Sikit" + grapik + sistem (user friendly)

So kalau anda adalah pereka laman web yang berkebolehan membuat website shopping cart boleh lah reply sini.

Nanti saya PM :D untuk anda tgk apa yg saya nak lepas tuh boleh lah bagi quotation :D- (jgn Mahal sgt budget Ciput aje)

Last edited:

playmaker_179

Newbie
cek pm tuan...

Salam/hi

Saya perlukan webmaster atau pereka laman web untuk membuat Shoping Cart. Actually Mat Salleh sedia membuat website untuk saya dengan KOS $150 - setelah tolak Kos Untuk SEO.

So saya perlukan Orang Malaysia yang boleh buat shopping cart untuk saya pada kos RM300 atau kalau murah lagi. LAgi lah saya suka.

Shopping cart saya ni simple aje sebenarnye. Cuma nak nampak "World Sikit" + grapik + sistem (user friendly)

So kalau anda adalah pereka laman web yang berkebolehan membuat website shopping cart boleh lah reply sini.

Nanti saya PM :D untuk anda tgk apa yg saya nak lepas tuh boleh lah bagi quotation :D- (jgn Mahal sgt budget Ciput aje)

Dr. Peace

Newbie
TT, sila PM sy detail..

zakeri

Senior
dah agak dah... puan Imabiz mesti shoot punya... hahahaha... I LIKE

zakeri

Senior
hehe... open tender... mesti cuba nasib... kalau tender tertutp susah skit nak fight... hehe..
tender tertutup kena berani buang harga... hahahahahaha..... ataupun promo bulk order :)

zakeri

Senior
abg zack lah tolong buatkan shoping cart kat kita
aku pun upah orang.... ahhahahahahah.....

dr peace & imabiz tuh cukup otai dah... aku pernah ambil servis drp dr peace :)

p/s: dr peace, jgn lupa komisen aku, heh.... heheheheh

Dr. Peace

Newbie
aku pun upah orang.... ahhahahahahah.....dr peace & imabiz tuh cukup otai dah... aku pernah ambil servis drp dr peace :)p/s: dr peace, jgn lupa komisen aku, heh.... heheheheh
hoho.. jgn risau tuan, komisen tetap akan dpt.. :D

Imabiz

Senior
belum lagik.sebab saya byk songeh..kesian kat dieorang dahlah upah ciput demand lebih lebih..sape pung tak tahan...haha
yeke..??? rasa upah tue dah ok dah tue... standard WC... hehe... cuma bab tahan tak tahan kene pilih yang dah biase buat.. baru lancar.... kire nak kene ikut spec betul2 la nie yerk.. tak leh lebih kurang.. hehe..

KMZack

Newbie
yeke..??? rasa upah tue dah ok dah tue... standard WC... hehe... cuma bab tahan tak tahan kene pilih yang dah biase buat.. baru lancar.... kire nak kene ikut spec betul2 la nie yerk.. tak leh lebih kurang.. hehe..
Eh tak..
saya kata kat diri sendiri lah..........Syok sendiri
Dieorang okay lah...maybe bz sikit :D

Imabiz

Senior
meh lah imabiz buatkan... RM280 domain n hosting tuan sediakan... guna wordpress + eshop.. kadar siap website antara 7 hingga 14 hari... same theme macam syokhosting.com tue.. leh carik lagi theme macam tue.. tapi rasa wordpress senang skit nak carik theme macam tue.. kalau opencart.. banyak yang berbayar baru cun2..

KMZack

Newbie
:x :x :x Wah Canteknya :x:x:x
meh lah imabiz buatkan... RM280 domain n hosting tuan sediakan... guna wordpress + eshop.. kadar siap website antara 7 hingga 14 hari... same theme macam syokhosting.com tue.. leh carik lagi theme macam tue.. tapi rasa wordpress senang skit nak carik theme macam tue.. kalau opencart.. banyak yang berbayar baru cun2..

solehpolysas

Senior
ape la projek KMZack dgn web ni.. :D
Web service ke bro?

Subscribe Pakej View YT? :-/