Diari Usahawan eBay Berhingus

ebay.com,ebay.au,ebay.co.uk,ebay.com.sg pun xleh gak.. masuk ok. klik myeBay je.. terus server not found... uwaaaa..

Last edited:

Heaven

freshman
ish.ish... ada instinct nih.. huahuahuahua... stress la tggu macam ni.. nk sell similar je pun.. bukan nak buat apa..sume server duduk kat san jose agaknye.. adeh3..
Rilex2....Jap lagi Santa Claus dtg betulkan le tu....

Jgn risau...:cool::cool:

aku nak tanya pasal storela. maklumla 1st time guna...

aku buat listing BIN n x letak pun dalam store... tp item2 aku tu aku tgk ada dalam store. Dia mmg jadi mcm tu ker? Sbb aku risau dia masuk store terus so xde la dalam listing BIN sekali2 dengan auction tuh. sape2 tau n boleh jawabkan?

dilemma

Super Senior
aku nak tanya pasal storela. maklumla 1st time guna...

aku buat listing BIN n x letak pun dalam store... tp item2 aku tu aku tgk ada dalam store. Dia mmg jadi mcm tu ker? Sbb aku risau dia masuk store terus so xde la dalam listing BIN sekali2 dengan auction tuh. sape2 tau n boleh jawabkan?
Dia memang akan jadi macam tuh. apa-apa listing yang kita buat, samaada BIN atau auction, dia akan auto keluar sekali dalam store. So kiranya, 2-2 la keluar. Dekat live auction pon ada, dalam store pon ada. Jangan risau... :)

Salam kawan2 ...

Penggunaan terapeak percuma dah berubah sedikit. Sekarang terapeak minta login dahulu, baru boleh pakai.