Diari Usahawan eBay Berhingus

Boleh log in lagi rupanya akaun ni..

saja jalan2 tengok2..

geng negara jiran jer sekarang ni mengganas kat ebay..
list beratus ratus ribu2 item dengan akaun baru.. hebat dia orang.

Boleh log in lagi rupanya akaun ni..

saja jalan2 tengok2..

geng negara jiran jer sekarang ni mengganas kat ebay..
list beratus ratus ribu2 item dengan akaun baru.. hebat dia orang.

Hmm.... ingat nak start balik eBay .. teringat dulu thread ni mmg aktif geng ebayer, termasuk den .... tgk sifu Rahman Basri tengah promo ebook eBay .... hmm, can still make RM ke ebay ni?

Seriusly aku tak tau pasal thread ni. Dulu buat jugak ebay tp sekejap je.. penah skali jual mousepad tp ebay cancel payment dr customer sebab corak aku guna sama dgn beg coach...terus benti ebay.. so sape disini yg tau cara nak print kesemua page thread forum ni..

Seriusly aku tak tau pasal thread ni. Dulu buat jugak ebay tp sekejap je.. penah skali jual mousepad tp ebay cancel payment dr customer sebab corak aku guna sama dgn beg coach...terus benti ebay.. so sape disini yg tau cara nak print kesemua page thread forum ni..
adoi tn!!.. terkejut saya tn x tau kewujudan thread ni..
tn antara yg rugi huhuuh , boleh strat lagi tn..bkn ebay jer bleh bt duit... i...com b..com- saya dah earn dr alternatif ebay ni
skrg nk start balik product POD, 100% white hat, last 2010 stop... dah 7 tahun dah tinggal :(

adoi tn!!.. terkejut saya tn x tau kewujudan thread ni..
tn antara yg rugi huhuuh , boleh strat lagi tn..bkn ebay jer bleh bt duit... i...com b..com- saya dah earn dr alternatif ebay ni
skrg nk start balik product POD, 100% white hat, last 2010 stop... dah 7 tahun dah tinggal :(
Ha a..betol tue..lepas tinggal ebay ni mmg tak bukak dah thread ebay..dok tgk forex jer..hehe..aritu tergodek satu file dlm laptop tentang ebay..beli saja buku tu tp tak baca

Ha a..betol tue..lepas tinggal ebay ni mmg tak bukak dah thread ebay..dok tgk forex jer..hehe..aritu tergodek satu file dlm laptop tentang ebay..beli saja buku tu tp tak baca
tn..minta faham la... jom kita cari yg lebih bermuamalat... belajar BSKL pon cantik tn... saham patuh syariah kurang lebih 600 kaunter untuk trade...
sambil2 layan ebay... duit ebay...pam kat bskl ..cantik tn