[DESIGN PERCUMA!] Dan Juga Potongan Harga Sempena Pelancaran GrafikMaya.com!

rahmaan

Newbie
alhamdulillah, dah ada 2, 3 tempahan setakat ini..jadi
untuk menjaga kualiti dan 'kemaslahatan' designer :D hanya 1 slot tempahan lagi yang akan diterima sebelum ia ditutup buat sementara waktu..

Jadi, jangan bertangguh lagi ya!

ja~
boleh sy dptkan slot terakhir tu?v klu boleh msg sy

highlander

Senior
dah ada portfolio belum?
Belum lagi sdara joelabu
seperti yang dikatakan baru lagi dilancarkan...
setakat ini sayay boleh katakan berpuas hati
dengan servis waidakmy.....
kalau saudara lambat nanti xde chance nnt
nak dapat harga murah...tapi servis tip-top
bek rebut cepat....;)

joelabu

freshman
Belum lagi sdara joelabu
seperti yang dikatakan baru lagi dilancarkan...
setakat ini sayay boleh katakan berpuas hati
dengan servis waidakmy.....
kalau saudara lambat nanti xde chance nnt
nak dapat harga murah...tapi servis tip-top
bek rebut cepat....;)
saya tak berapa minat...cuma saya suka tgk idea tuan tanah saje...

design dia clean..

waidakmy

Senior
testimonial pelanggan kami :)

terima kasih Abd Rahman!

==============================================
“Seni Design Mereka Terserlah Jauh Dari Yang Biasa!”

Saya terbaca iklan design GrafikMaya dan saya terus mencuba design beliau, oleh kerana saya pun tengah mencari-cari designer untuk produk terbaru, maka saya terus menghubungi mereka.

Saya amat kagum dengan design GrafikMaya yang berkualiti! Terima kasih kerana telah merekabentuk minisite dengan sentuhan yang amat menarik.

Mereka adalah designer yang jujur dan berbakat. Seni design mereka amat terserlah jauh dari yang biasa. Tahniah! Saya pasti akan dapatkan khidmat mereka pada masa akan datang!

Abd Rahman,
www.TernakKeli.com

=======================================

ps: yang berminat, bolehlah dapatkan ebook ni masa dilancarkan nanti :)

uniquelyme

Senior
Cantik tul Ikan Keli tu punya design. Itulah bukti "ke-pro-an" (ada ke perkataan ni?) designer Grafik Maya ada. Rasanya semua orang di sini tahu perkara paling penting dalam mengupah seseorang designer pastilah mengenai skillnya.

Jika skillnya ummph, pastinya hasilnya pun mantap dan juga sebaliknya. Siapa nak designer yang skill dia pun lebih kurang sama dengan kita bukan?

Bolehlah saya katakan di Grafik Maya, anda akan mendapat e-cover, design yang mampu menarik orang untuk terus membaca, dan mempunyai usability yang tinggi sehingga anda berkata, "stop! jangan tulis apa-apa lagi, biar saya beli" and itu sahaja yang penting bagi saya: mendapatkan jualan.

Grafik Maya get the highest recommendation from me, and personally, cograts to Waidakmy.

Mana saya tahu hebat ke tak designer dia? Saya sendiri pernah tengok portfolio designer Waidakmy. Memang cun.

Minisite ikan keli tu satu lagi bukti. :D

(Nak puji lebih-lebih takut orang tak caya pula. Cuba test sendiri, baru tahu).

waidakmy

Senior
boleh..tiada masalah..Insya Allah kami cuba penuhi :)

seperti yang kami pernah tulis di website GrafikMaya.com

"Boleh pilih pelbagai bentuk. (DVD, Box, Membership Card & sebagainya)" dalam Pakej A

nak tanya...

jika saya ada produk, tapi bukan ebook, mcm mana?
maksudnya, sy tak nak design ecover ebook, saya nak kan dlm bentuk produk saya..

produk saya bukan ebook. Kira mcm mana?

waidakmy

Senior
ya...cuba dulu dan nilai sendiri servis kami.. :)

Cantik tul Ikan Keli tu punya design. Itulah bukti "ke-pro-an" (ada ke perkataan ni?) designer Grafik Maya ada. Rasanya semua orang di sini tahu perkara paling penting dalam mengupah seseorang designer pastilah mengenai skillnya.

Jika skillnya ummph, pastinya hasilnya pun mantap dan juga sebaliknya. Siapa nak designer yang skill dia pun lebih kurang sama dengan kita bukan?

Bolehlah saya katakan di Grafik Maya, anda akan mendapat e-cover, design yang mampu menarik orang untuk terus membaca, dan mempunyai usability yang tinggi sehingga anda berkata, "stop! jangan tulis apa-apa lagi, biar saya beli" and itu sahaja yang penting bagi saya: mendapatkan jualan.

Grafik Maya get the highest recommendation from me, and personally, congrats to Waidakmy.

Mana saya tahu hebat ke tak designer dia? Saya sendiri pernah tengok portfolio designer Waidakmy. Memang cun.

Minisite ikan keli tu satu lagi bukti. :D

(Nak puji lebih-lebih takut orang tak caya pula. Cuba test sendiri, baru tahu).

highlander

Senior
Wa...memng puas hati dengan servis daripada Grafik Maya nie
lepas design sape la yerk
yang nak kena show off :rolleyes: