Blog Hina Islam...Kurang Ajar Giler!!!!!!!!!!!!!!!!!

ni dh melmpau dh ni...buat aku panas ni..klu jumpa org mmg ptt d bunuh ni....X(X(X(

kalau blogspot..aku dah flag dah blog ni..wordpress..camna nak flag plak ekk..memang sakit hati baca blog tu..

cukup' jgn sebarkan lagi... maner2 pakar2 hack? dengar citer wordpress mcm sayur je nak hack?

tolong la hack blog ni....padamkan post ni atau buat la sesuatu...
semoga sesiapa yang buat ni diberi hidayah daripada Allah..aminn

shazwi

freshman
secara x langsung.. TT telah menjadi agent marketing untuk tuan empunya blog tersebut
Bro pinggu...bukan niat saya nak marketingkan blog tu, kalau baca balk apa yang saya tulis saya mintak pada yang pakar hack supaya hack blog tu...bukannya sekadar seronok seronok nak post tapi ada tujuan sebab saya tau kat sini ramai yang tau benda2 macam tu. ibarat kalau kita nak report pasal mencuri pergi balai polis, kalau kebakaran kat balai bomba...kalau hack? so saya rasa kat sini tempat yang sesuai...

lagi 1, saya dah pun buat aduan pada PERKASA dan juga PPIM...sekarang hanya menunggu jawapan

shazwi

freshman
bagus TT ada usaha..nanti dah dapat jawapan share la kat sini :)
blog tu dah kena delete...terima kasih pada sapa2 yang ambil tindakkan untuk report pasal blog tu.

tapi yang tak bestnye...kalau sapa yang baca blog tu, owner tu ada tulis dia akan bukak blog baru kalau blog ni kena tutup...hmmm...

Last edited:
Tak semestinya orang melayu yang buat ,sedangkan omputih pon da fasih melayu daa....mari kite pakat belajar hack ,kasi lingkup ini blog

blog tu dah kena delete...terima kasih pada sapa2 yang ambil tindakkan untuk report pasal blog tu.

tapi yang tak bestnye...kalau sapa yang baca blog tu, owner tu ada tulis dia akan bukak blog baru kalau blog ni kena tutup...hmmm...

boleh buka lagi la TT

Alhamdulillah... fuhh.... lega......

tapi kalau fan page facebook susah betul nak didelete... walau ramai yg buat report...

belum padam lagi! hanya yang report diwordpress sahaja yg tak boleh buka blog nie...
berserah saja pada Allah swt... semoga Allah membantu menumpaskan beliau.... Amin...