Assalamualaikum

Kaki Kencing

freshman
Sebelum menjejakkan langkah di laman wangcyber, aktiviti bisnes saya lebih kepada offline.Kerana tidak mahu ketinggalan dengan dunia digital saya menyahut cabaran untuk menceburi dalam dunia alam maya bisnes online marketing. Sebagai orang baru sudah tentu banyak teknik-teknik dan rahsia yang perlu saya pelajari dari otai-otai atausifu-sifu yang berpengalaman luas dan telah berjaya.

Last edited by a moderator:

HafizM

Senior
Sebelum menjejakkan langkah di laman wangcyber, aktiviti bisnes saya lebih kepada offline.Kerana tidak mahu ketinggalan dengan dunia digital saya menyahut cabaran untuk menceburi dalam dunia alam maya bisnes online marketing. Sebagai orang baru sudah tentu banyak teknik-teknik dan rahsia yang perlu saya pelajari dari otai-otai atausifu-sifu yang berpengalaman luas dan telah berjaya.
Tuan K Kaki Kencing dengan Tuan Mohd Hasri A Hamid Mohd Hasri A Hamid orang yg sama ke? Ada dua ID berbeza, dua topic yg sama. Just curious.

Sebelum menjejakkan langkah di laman wangcyber, aktiviti bisnes saya lebih kepada offline.Kerana tidak mahu ketinggalan dengan dunia digital saya menyahut cabaran untuk menceburi dalam dunia alam maya bisnes online marketing. Sebagai orang baru sudah tentu banyak teknik-teknik dan rahsia yang perlu saya pelajari dari otai-otai atau sifu-sifu yang berpengalaman luas dan telah berjaya.