Anwar buat 'pendedahan tergempar' berkaitan PM esok

Status
Not open for further replies.
Biasala..manusia memang buat silap. Anwar, najib..pak lah..cek det..
Semua pun ada buat silap. Sahih tak sahih kesilapan dorang tu hanya tuhan yang lebih mengetahui..Biasa la bila dah ada kuasa, seperti kata cek det taim pilihanraya dulu jugak "Anwar bukan ada salah apa2 pun..semua orang nampak, saya tangkap dia masuk lokap. Itu lah bila dah ada kuasa..kita boleh gunakan kuasa untuk menutup kejahatan ataupun kebaikan"
Sejarah akan membuktikan yang mana betul yang mana silap..u dont have to worry so much. Hanya percaya tuhan tu maha adil..setiap perbuatan tu ada balasannya tersendiri.

abg_x

freshman
Biasala..manusia memang buat silap. Anwar, najib..pak lah..cek det..
Semua pun ada buat silap. Sahih tak sahih kesilapan dorang tu hanya tuhan yang lebih mengetahui..Biasa la bila dah ada kuasa, seperti kata cek det taim pilihanraya dulu jugak "Anwar bukan ada salah apa2 pun..semua orang nampak, saya tangkap dia masuk lokap. Itu lah bila dah ada kuasa..kita boleh gunakan kuasa untuk menutup kejahatan ataupun kebaikan"
Sejarah akan membuktikan yang mana betul yang mana silap..u dont have to worry so much. Hanya percaya tuhan tu maha adil..setiap perbuatan tu ada balasannya tersendiri.
Itu ayat Mahathir kasi perli sahaja tu.. hahaha... Tgkla dia bantai Anwar kat Taiping pagi ni.

abg_x

freshman
Pekebndala ko mengarut nie....belajar tinggi otak xdak.....akhlak ko kemana...sesuka ati kutuk orang.....
brpa diorang bayar kat ko caci pencacai....????????:rolleyes:
Okla tu... Anwar dah tipu aku banyak kali masa aku jadi geng reformasi dan keadilan dulu.. Aku gi umah dia dok terjerit2 reformasi *****...

Okla tu... Anwar dah tipu aku banyak kali masa aku jadi geng reformasi dan keadilan dulu.. Aku gi umah dia dok terjerit2 reformasi *****...
ada ke dia ajak ko menjerit-jerit melaungkan reformasi??

aku rasa ko yg semangat lebih2...rilek dah ar..bukan nak kiamat pon masa tu...

pintoo

freshman
hahaaa abg_x tu saje provok korang..aku malas nk layan.. da lama da dia selalu buat provokasi gni...

p.s abg_x plak bila nk reformasi diri sendiri?

Status
Not open for further replies.