Agak-agak korang kenal ke aku???

Apa salahnya buat banyak port kat Malaysia ni.. sekurang-kurangnya dapat menjana ekonomi negara di samping menarik pelabur2 luar dan dalam negara. huuhuhu.

Salam.. sesiapa org senawang jumpa saya di dataran senawang, car boot sale setiap sabtu pukul 8.30 pagi saya menjual rempah mak pon muar, pizza & bun...

up topik..SALAM.. KAWAN2 JEMPUT DATANG CAR BOOT SALE DI DATARAN SENAWANG SETIAP SABTU BERMULA 8.30 AM

Bagus jugak promote diri macam ni ek? Dari orang tak kenal boleh jadi kenal. Prepaidboy, ko kenal aku tak? Aku pun dah lama dalam arena internet ni... huhuhu..

Bagus jugak promote diri macam ni ek? Dari orang tak kenal boleh jadi kenal. Prepaidboy, ko kenal aku tak? Aku pun dah lama dalam arena internet ni... huhuhu..
mesti arr kenal pak imam... selalu bagi khutbah..

Assalamualaikum Wrt Wbt.. ni saya ada sedikit pengumuman. Tidak keterlaluan menjemput kawan-kawan menyertai komuniti saya di prepaidboy.com. Harap kawan-kawan sudi menjadi ahli kepada komuniti saya. Cuma daftar nama pada mybloglog.. Kerjasama kawan-kawan amatlah dihargai..

Ish tak pernah lah pulak nyunat orang, tak sanggup rasanya, sensitip woo tempat tu, sekali silap potong, tak ke naya hahaha!